blogger video teması

Merhabalar;

Blogcu için şablonlan çalışmalarımı biliyorsunuz. Fakat blogger için de şablon çalışmalarım vardı. 2007 - 2008 yıllarında klasik blogger şablonları yapmış ve bunları paylaşmıştım. Blogger yeni xml şablon çalışması ise yapmamıştım. Bildiğiniz üzere asıl blogum olan WEBBİLGİ.ORG blogger üzerine kurulu. Benyazıyorum şablonunu bloggere uyarlamıştım. Fakat WEBBİLGİ.ORG de subdomain olarak fragman blogu kurmaya karar verdim. Fakat beni tatmin eder, ihtiyacıma cevap veren bir şablon bulamadım. Kendi işimi kendim halletmek gerekmekteydi. Blogu için yayınladığım BLOGCUTUBE şablonunu bloggere uyarlamaya karar verdim. Sonuç olarak aşağıda resimleri bulunan şablon ortaya çıktı. Bu hali ham hali. Daha da geliştirmeyi düşünüyorum. Olduğuna karar kıldığımda ise yayınlayacağım.

BLOGGER VİDEO TEMA ÇALIŞMAM.

FRAGMAN.WEBBİLGİ.ORG

Şablonda neler yaptım.

Ön sayfada otomatik resim boyutlandırma 120x72.

Ön sayfada resim gözükürken tekil sayfada resim gizleme.

Ön sayfada video gizleme

Resimli benzer yazılar eklentisi

Yayın tarihi: 10 06 2010
Twitter  Share Facebook  Share Reddit  Share stumble  upon Digg  Share Delicious  Share Haber.gen.tr  Share oyyla linkibol

352
0
0

Etiketler : blogger tema,blogger video teması,video şablonu,

benyaziyorumBu yazı 10 06 2010 tarihinde tarafından yayınlandı. Sitemizden haberdar olmak için RSS beslememize abone olabilirsiniz.


Yorum Yaz
Copyright © Ben Yazıyorum 2007 - 2016 - Sitemap - Arşiv
Tasarım webbilgi.org