Facebook'un anlaşmalı olduğu en büyük şirketlerden biri olan Zynga'dan yapılan açıklamaya göre Farmville başta olmak üzere FishVille ve Mafia Wars gibi popüler Facebook oyunları artık Facebook'ta yer almayacak ve Zynga yoluna yalnız devam edecek.

Zynga'nın bu kararı almasında Facebook'un Farmville ve diğer oyunlar için getirdiği bazı sınırlamaların etkili olduğu sanılırken, Zynga'nın ne zaman Facebook'u tamamen bırakacağı henüz netlik kazanmadı.

hurriyet.com.tr

Yorum: Farmville daha önce farmville.com alan adı ile kendi sitesini kurmuştu. Bu ayrılığın demek ki ayak sesleriymiş. Bence söylenmeyen bir şey var. Farmville bu kadar kullanıcı sağlamışken, oyunun üretici firması bundan daha fazla gelir elde etmek isteyeceği açıktır. Buna kılıflar buluyordur diye düşünüyorum.

Yayın tarihi: 10 05 2010
Twitter  Share Facebook  Share Reddit  Share stumble  upon Digg  Share Delicious  Share Haber.gen.tr  Share oyyla linkibol

0
0
0

Etiketler : farmville,facebook,Mafia Wars,Zynga

benyaziyorumBu yazı 10 05 2010 tarihinde tarafından yayınlandı. Sitemizden haberdar olmak için RSS beslememize abone olabilirsiniz.


Yorum Yaz
Copyright © Ben Yazıyorum 2007 - 2016 - Sitemap - Arşiv
Tasarım webbilgi.org