Fenerbahçe - Benfica maçı sonucu

Fenerbahçe - Benfica maçı sonucu |  görsel 1
UEFA Avrupa Ligi yarı finalde Fenerbahçe kendi sahasında 1 - 0 yendiği maçın rövanşında, Benfica'ya 3 - 1 yenilerek kupaya veda etti. Maç başından sonuna Benfica'nın üstünlüğü ile geçti. Portekiz'in Lizbon şehrinde oynanan maçta, Benfica taraftarı takımlarını maç başından donuna desteklediler.Benfica'nın gollerini 9. dakikada Gaitan, Dk. 35 ve 66 Cardozo kaydetti. Fenerbahçenin tek golünü ise 23. dakikada penaltıdan Dirk Kuyt attı. Uefa kupasını almak için finalde Chelsea ile Benfica karşılaşacak. Fenerbahçe-Benfica maçı kim kazandı? 2013 Uefa finalde hangi takımlar oynayacak?

03 05 2013 / Devamı

Hititya: Madalyonun Sırrı (2013)

Hititya: Madalyonun Sırrı (2013)  |  görsel 1
Hititya: Madalyonun Sırrı 01 Mart 2013 de sinemalarda. Film hakkında geniş bilgi http://sinema.webbilgi.org/hititya-madalyonun-sirri-2013.html sinema.webbilgi.org

28 02 2013 / Devamı

Blogger Otomatik Video Teması

Blogger Otomatik Video Teması |  görsel 1
Daha önce "Btube Video Template" yayınlamıştık. Şimdi ise "Auto Video Template" yayınlıyoruz. Özellikleri: 1- Youtube videoları için otomatik thumbnail oluşturma. 2- Resimli benzer yazılar. 3- Özelleştirilmiş gadget alanları. 4- Sadeleştirilmiş tasarım. 5- Dailymotion, metacafe, vimeo, liveleak, youtube, videoları için otomatik embed DEMO - TEST ET / TEMAYI İNDİRMEK İÇİN WEBBİLGİ.ORG ZİYARET EDİNİZ Kullanımı: Dailymotion, metacafe, vimeo, liveleak, için link sonuna "endofvid" eklenecektir. Bu video servisleri için otomatik thumbnail olmaz. Manuel resim eklemek gerekmektedir. Örnek: http://www.dailymotion.com/video/xmpjro_yntikamyn-bedeli-seeking-justice-vizyonda_shortfilmsendofvid [starttext] this is description [endtext] Youtube kullanımı: Youtube iframe kodunu eklediğinizde otomatik thumbnail oluşturur. Ayrıca resim eklemeniz gerekmez.

27 12 2011 / Devamı

Copyright © Ben Yazıyorum 2007 - 2016 - Sitemap - Arşiv
Tasarım webbilgi.org