FIKRA Sarhoş Temel ve Muhtar

Temel gece eve cok sarhos gelmis, üstelik kendi üzerinede hatiri sayilir sekilde kusmustur. Karisina karsi durumu idare etmek icin ; -Ula kari, muhtar bugün icti icti sonrada Pantolonima kusti. Karisi Pantolonu alip yikamaya gider az sonra sesi duyulur. -Ula Temel muhtar üstüne kusmakla kalmamis pantolonuna da sicmistir.

16 05 2010 / Devamı

FIKRA Karım kayboldu

Akmerkezde karılarını kaybeden iki kişi karşılaşır. -Affedersiniz ben karımı kaybettimde bana yardımcı olurmusuz. -Aaaa tesadüfe bakın bende karımı kaybettim.Benim bir fikrim varberaber karılarımızı arayalım.Sen benim karımı görürsen haber ver bensenin karını görürsem ben haber veriyim. -Tamam ama nasıl bulucağız birbirimizi. -kim karılarımızdan birini bulursa 5.kattaki sinemaların önünde beklesin tamam mı? -tamam tamam ama ben senin karını nerden tanıyacağım. -Benim karım 1.75 boyunda sarışın mavi gözlü beyaz tenlidir.Üzerindeise pempe bir mini etekbeyaz gögüsten dekolteli bir buluz ve pempesivri topuklu bir ayakkabı vardır.Diğer adam ise; -''Benim karıyı boş ver senin karıyı arayalım''der..

16 05 2010 / Devamı

FIKRA Buz tutan göl

Temel dünya turuna çıkar ve yolu Canada'ya da düşer. Kırk yılda bir Karadeniz'de hamsi avlamaktan daha değişik bir fırsat çıktığını düşünerek buz tutmuş bir gölde, buzu kırıp balık tutmaya özenir ve işe koyulur. Tam buzu kıracakken, insanın içini titreten bir ses duyulur: - Oğlum burada balık yok! Temel az öteye gidip tekrar buzu kıracakken ses yine gürler, - Burada balık yok dedim sana... Temel'in eli ayağı titreyerek seslenir: - Tanrım, sen misun yoksa? Ses yeniden duyulur, - Hayır oğlum, ben buz hokeyi stadının spikeriyim.

16 05 2010 / Devamı

Papağan ve Kadın

Kadının biri bir petshop a gider ve "bir papağan almak istiyorum" der.Mehmet ismindeki petshop sahibi -"Hanımefendi elimde bir tane papağan kaldı fakat bu papağan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanırım" fakat bir papağan sahibi olmak isteyen kadın -" Hayır almak istiyorum" der ve papağını alır. Evine geldiğinde bir bakar ki gerçekten papağan kadını her eve geldiğinde'hoşgeldin orospu' diyerek karşılar. Buna dayanamayan kadın papağanı alır ve petshopa geri götürür. Mehmet bey bu papağan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiğimde beni hoşgeldin orospu diyerek selamlıyor ve ben buna dayanamıyorum. Papağını geri getirdim ve paramı geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacı olan Mehmet bey hanımefendi merak etmeyin birkaç gün bana bırakın ben terbiye edeyim daha sonra gelin alın... Kadın inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Mehmet papağanı alır ve bir çaydanlık su kaynatır. Ne diyeceksin lan kadın eve geldiğinde diye sorar papağana -"Hoşgeldin orospu diycem." der. Bunun üstüne papağanın kafasını kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar.Papağan yine aynı yanıtı verir. Bir olur , iki olur ve papağan işkenceye dayanamaz -"Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der. Ertesi gün kadın gelir ve Mehmet bey kadına papağanı terbiye ettiğini söyler. Kadın bunu kontrol etmek istediğini söyler ve papağana sorular sormaya başlar. Ben eve geldiğimde bana ne diyeceksin? -"Hoşgeldiniz hanımefendi" diyeceğim der papağan. Kadın çok şaşırır ama emin olmak için devam eder. Peki yanımda bir kız arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? -" Hoşgeldiniz hanımefendiler" diyeceğim peki yanımda bir erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? -"Hoşgeldiniz beyfendi" diycem. peki yanımda 2 -3 erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? Papağan biraz duraksar ve cevap verir : ...

16 05 2010 / Devamı

Bira şişeleriyle kendine ev yaptı

Ingenieri, hayatınının tam 19 yılını Buenos Aires'teki evini inşa etmek için geçirdi. Ingenieri, bira şişelerinin büyük bir kısmını yollardan topladığını söylüyor. Bir kısmını ise arkadaşları onun için biriktirmiş. Ingenieri, "Evimi sadece bira şişelerini yeniden değerlendirdiğim için sevmiyorum. Bu ev aynı zamanda beni doğal afetlere karşı da koruyor. Ne zaman derelerin su seviyesi artsa, güney rüzgarları bira şişelerinde ıslık çalıyor. Ben de bir afetin kapıda olduğunu anlıyorum. Doğal bir alarm sistemim var benim" diye konuştu. hurriyet.com.tr Yorum: Allah insana akıl, fikir nasip etsin. Olmayınca işte böyle şişeden, konserve kutusundan kulübe yaparsın. Ama şöyle bir baktım, bütün yabancı basında haber olmuş, bu kaçık. Yani 19 yıl uğraşıp kendini bütün dünyaya rezil etmeyi becermiş. Kendisini tebrik ediyorum. Bu arada bira sadece içilmeye yaramıyormuş, evde yapılıyormuş.

14 05 2010 / Devamı

Çok komik video - Mallığın sınırlarını zorlayanlar

arap kardeş koşu bandında süper yardırıyor. adamlar mallıkta sınır tanımıyorlar aşmışlar yani. gülmekten mahvoldum. Bence mutlaka izlemelisiniz. Arkadaşları fena şaka yapmışlar çocuğa. 

11 05 2010 / Devamı

Twitter'daki açık kapatıldı

İlk olarak arkadaşlarına Twitter’dan Accept (Kabul et) isimli bir müzik grubuyla tavsiye vermek isteyen bir Türk tarafından fark edilen açıkta bir kullanıcının adının önüne “accept” yazıp Twitter mesajını gönderdiğinizde o kişi otomatikman sizi takip etmeye başlıyor. Kısa süre içinde internetteki Gizmodo ve Mashable gibi teknoloji bloglarına yayılan haber sonrası Twitter alarma geçti. Şirket birkaç saat içinde sorunu “bulduğunu ve çözdüğünü” ilan etse de bu sefer de kullanıcıların takipçi ve takip edilen listeleri sıfırlandı. Twitter şimdi de bu sorunu çözmekle uğraşıyor. hurriyet.com.tr

11 05 2010 / Devamı

Wordpress'teki açık can acıttı

GoDaddy üzerindeki WordPress blogları geçtiğimiz günlerde kırıldı. Ortaya çıkan tehlikeli durum hakkında yapılan açıklama, sorunun sunucularda değil WordPress 'te olduğu yönündeydi . WordPress'e düzenlenen saldırı botnet yöntemine benzer bir şekilde yürütüldü . Bu esnada Amerikan Hazinesi'nin sitesine yapılan saldırının da nasıl yapıldığu anlaşılmış oldu. WordPress'in önceki sürümlerinde açıklar bulundu. Bu sorundan korunmak için yapılması gereken şey çok basit: WordPress'i güncelleyin. Bazı kullanıcılar modül uyumsuzlukları yüzünden eski sürümleri kullanmaya devam ediyor. Ancak tarihi geçmiş eski sürümler, güvenlik açıklarıyla siteleri ve ziyaretçilerini riske atıyor. hurriyet.com.tr Yorum: 2006 dan beri wordpress kullanıcısıyım. Wordpressin o zamandan beri bütün sürümlerini bilirim. Başıma hiç böyle birşey gelmedi. Allah'ta göstermesin. İnsanın bütün emeğinin bir anda heba olması güzel birşey olmasa gerek.

11 05 2010 / Devamı

Farmville, Facebook'tan ayrılıyor

Facebook'un anlaşmalı olduğu en büyük şirketlerden biri olan Zynga'dan yapılan açıklamaya göre Farmville başta olmak üzere FishVille ve Mafia Wars gibi popüler Facebook oyunları artık Facebook'ta yer almayacak ve Zynga yoluna yalnız devam edecek. Zynga'nın bu kararı almasında Facebook'un Farmville ve diğer oyunlar için getirdiği bazı sınırlamaların etkili olduğu sanılırken, Zynga'nın ne zaman Facebook'u tamamen bırakacağı henüz netlik kazanmadı. hurriyet.com.tr Yorum: Farmville daha önce farmville.com alan adı ile kendi sitesini kurmuştu. Bu ayrılığın demek ki ayak sesleriymiş. Bence söylenmeyen bir şey var. Farmville bu kadar kullanıcı sağlamışken, oyunun üretici firması bundan daha fazla gelir elde etmek isteyeceği açıktır. Buna kılıflar buluyordur diye düşünüyorum.

10 05 2010 / Devamı

2010 blog ödülleri yarışmasıda dereceye girenler belli oldu

Konuyla ilgili yazıma ŞURADAN ulaşabilirsiniz. Vestel Aile Blogları Kategorisi 1. babaolmak.com 2. nohutodabaklasofra.blogspot.com 3. biradambirbebek.com Garanti İş Dünyası Blogları 1. gelistrend.com 2. kaynagiminsan.com 3. chatterboxtr.com ntvmsnbc Haber Gündem Blogları 1. yazburaya.com 2. laktoz.net 3. turkiyevehayatadair.com Hobi Blogları 1. yazarvizor.com 2. zeynebinkelebekleri.blogspot.com 3. hayatiminrenkleri.blogspot.com Schwarzkopf Kadın Blogları 1. annekaz.com 2. kelebekdiyeti.blogspot.com 3. browni.net Efes Pilsen Kültür Sanat Blogları 1. hazalyilmaz.com/anlamarama 2. sigarayaniklari.blogspot.com 3. avazavazdergisi.blogspot.com Limango Moda Blogları 1. alisveris-cini.com 2. style-boom.blogspot.com 3. offnegiysem.com Fiat Otomobil Blogları 1. otocenneti.com 2. pitcafe.com 3. onurkoray.blogspot.com Oyuncu.com Oyun ve Eğlence Blogları 1. optumbay.com 2. ilgincblog.net 3. goygoycu.com Reklam Store Reklam Pazarlama Bloglama 1. marketoloji.com 2. hergunkampanya.com 3. adamlaryapiyor.blogspot.com MAC Spor Blogları 1. eksibesiktas.blogspot.com 2. footballiswar.com 3. mutlakgolpozisyonu.blogspot.com Topluluk Blogları 1. baygri.com 2. ayseninkitapkulubu.blogspot.com 3. afer.in Microsoft Advertising Windows Live Spaces Blogları 1. alevsinemcopuroglu.spaces.live.com 2. nezihdarcin.spaces.live.com 3. w7vienna.spaces.live.com Ülker Pötibör Bisküvi Yemek Blogları 1. mutfaktakicadi.com 2. nefisyemektarifleri.com 3. yemeklezzeti.net Pegasus Gezi Blogları 1. azgezmis.com 2. kuyruksuz-ucurtma.blogspot.com 3. aylakilsu.com Hepsiburada.com Teknoloji Blogları 1. apostylee.com 2. misjournal.com 3. yakuter.com Alpella Kişisel Bloglar 1. hknkr.com 2. duslerdenizi.blogspot.com 3. kelimelerbenim.com ...

09 05 2010 / Devamı

Copyright © Ben Yazıyorum 2007 - 2016 - Sitemap - Arşiv
Tasarım webbilgi.org