ben yazıyorum Bilen arkadaşlar vardır. Blogunuzun eski halini kaydedip size bugün sunan archive.org isimli site vardır. İşte yandaki görüntü bu site aracılığıyla sunuyorum. Tarih 16 Şubat 2007, blogumun o zamanki halini şuradan canlı canlı ulaşabilirsiniz.

wayback machine denilen bu uygulama adeta sitenizi mumyalıyor. Siteniz tarihede karışsa, yerinde yellerde esiyor olsa buradan ulaşabiliyorsunuz. Fakat bütün siteler için geçerli değil. Daha çok önemli siteleri kaydediyor ve Türk sitelerinin sayısı az.

Göreceğiniz üzere Şubat 2007 yılında da şablon uyarlıyormuşum. pannasmontata-templates.net isimli blogun o zamanlar blogger klasik versiyonu için yayınlanmış temaları blogcu için uyarlamışım.

Daha sonra niceleri geldi geçti. Şimdi onlara bakıp çok amatörmüş diyorum. Şimdi de çalışmalarım amatör ama o zamana göre bir hayli yol kat etmişim.

Yayın tarihi: 06 07 2010
Twitter  Share Facebook  Share Reddit  Share stumble  upon Digg  Share Delicious  Share Haber.gen.tr  Share oyyla linkibol

11
0
0

Etiketler : benyaziyorum,blogcu,tasarım,blog

benyaziyorumBu yazı 06 07 2010 tarihinde tarafından yayınlandı. Sitemizden haberdar olmak için RSS beslememize abone olabilirsiniz.


Yorum Yaz
Copyright © Ben Yazıyorum 2007 - 2016 - Sitemap - Arşiv
Tasarım webbilgi.org